29.05.2017

Odwagi, Ja jestem
Na świecie doznacie ucisku, ale odwagi! Ja zwyciężyłem świat 
J 16, 33
Wielu rzeczy się lękamy, boimy się przyznać do wielu rzeczy.
Ale dlaczego?
Bo boimy się cierpienia? Odrzucenia przez świat, przez znajomych?
To wszystko nie ma znaczenia.
Może będziesz odrzucony, może po prostu ignorowany gdy wyznasz swoją wiarę.
Ale to chwilowe cierpienie.
I czego się lękać, gdy Chrystus zwyciężył świat?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

24.09.2017

31.07.2017

Postanowienia poprawy