26.05.2017
Idźcie i głoście
Przestań się lękać, a przemawiaj i nie milcz, bo Ja jestem z tobą
Dz 18, 9-10
Dz 18, 9-10
Tak się bałam, że jeszcze nie jestem gotowa do obrony wiary, że nie będę umiała znaleźć słów.
Koniec z udawaniem martwej biedronki. Koniec z ukrywaniem się.
Wszyscy wiedzą, że jestem po teologii.
Zaczęły się pytania co o tym mówi Kościół, czy można robić to czy tamto, co uważam na ten temat.
Jak na pytania rzucane na twarz, z zaskoczenia uważam, że nieźle sobie poradziłam.
Naprawdę nie było się czego bać.
Ja się bałam, że mnie zjedzą gdy się odezwę w obronie Kościoła. A oni uważali, że na pewno się z nich podśmiewam w duchu z tego, że nic nie wiedzą.
Ja się bałam, że mnie zjedzą gdy się odezwę w obronie Kościoła. A oni uważali, że na pewno się z nich podśmiewam w duchu z tego, że nic nie wiedzą.
Bóg jest ze mną, już nie milczę :)

Komentarze
Prześlij komentarz